ShowBiz

Bes Kallaku iu tregon meshkujve se si ta realizojnë fotografinë perfekte

Është një nga personazhet me të dashura për publikun shqiptar. Me rolet e shumta televizive, por dhe me batutat e tij ka bërë një numër të madh adhuruesish. Është ky aktori, Bes Kallaku, i cili me çdo veprim të tij na bën për të qeshur, shkruan Indeksonline.

Së fundmi Besi ka postuar një fotografi mjaftë qesharake në rrjetin e tij social Instagram, i cili ka treguar se si meshkujt mundohen të bëjnë selfie. Ndërsa kjo pozë sipas tij është pefektja që ata mundohen ta arrijnë./Indeksonline/

the authorE B