ShowBiz

Besa Gashi flet për bashkëshortin e saj në burg

Besa Gashi, ish-Miss Kosova është shprehur më në fund për përfshirjen e bashkëshortit të saj, Albert Gashi në përleshjen mes Cozman dhe Noizy.

Bashkëshorti i bukuroshes kosovare ishte pjesë e përleshjes që bëri bujë në Prishtinë dhe tashmë gjendet në paraburgim, shkruan Indeksonline.

Ka qenë ish-Miss Kosova, Besa ajo që së fundi përmes një postimi në rrjete sociale ka shprehur dashurinë dhe përkrahjen për bashkëshortin e saj.

Në foton e postuar ajo ka shkruar se “Veprat flasin më shumë se fjalët. Me të vërtetë na mungon”.