ShowBiz

Besi dhe Xhensila ndajnë imazhe me Ajkën, dhe urojnë festën e 1 Qershorit

Fëmijët në mbarë botën sot festojnë ditën e tyre.

1 Qershori shënon ditën e fëmijëve, dhe figura të shumta nga estrada shqiptare kanë kremtuar këtë festë duke ndarë imazhe me fëmijët e tyre, shkruan lajmi.net.

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë ndarë disa imazhe me vajzën e tyre Ajka dhe i kanë dëshiruar gjithë fëmijëve në mbarë botën këtë festë.

“Gëzuar festën të gjithë engjëjve që na ngrohin zemrën!” , ka shkruar Xhensila në mbishkrimin e fotografisë. /Lajmi.net/