ShowBiz

Besi jep një paralajmërim të rëndësishëm (Foto)

Muaj mjalti menjëherë pas dasmës?! Kjo mund të vlejë për shumë çifte por jo edhe për Xhensilën dhe Besin!

Humoristi i është përvishur punës për të sjellur videoklipin e këngës më të re, dedikim për Xhensilën.

Projekti ‘Skiferja e zemrës’ ka pësuar finalizimet e fundit ditën e sotme në Threedots Production me djemtë, Klajdin dhe Brunon që janë përkushtuar për një produkt final interesant.

Mbetet të shihet se kur do bëhet publikimi zyrtar nga ana e Besit.

Me gjithë vëmendjen drejt çiftit pas dasmës spektakolare, ajo që dihet sigurt është se kurdo, vëmendja s’do mungojë. /Prive.al/

the authorE B