ShowBiz

Beyonce dhe Jay Z të mahnitshëm pranë njëri-tjetrit

Përkundër të qenurit prindër të tre fëmijëve, çifti me të gjithë shkëlqimin e tyre të përkryer kanë qenë duke shijuar një numër të madh të takimeve private në qytet, ku dukeshin se janë “çmendurisht në dashuri” si kurrë më parë.

Të premten mbrëma, Beyoncé dhe vajza Blue Ivy mbështetën Jay duke shikuar të gjithë koncertin e tij në koncertin e “The Meadoës Music and Arts Festival”.

Jay nuk i largonte sytë për asnjë moment nga ato të dyja gjatë performancës së tij, dhe dukej se Beyonce dukej shumë krenare dhe e lumtur që po e shikonte atë në skenë. Edhe fëmija i tyre i parë ishte gjithashtu atje, duke qeshur dhe kërcyer në karrigen e saj.

Një burim i çiftit thotë gjithashtu se çifti është në kohën më të mirë që kanë qenë ndonjëherë në martesën e tyre dhe se miqtë e tyre të ngushtë kurrë nuk i kanë parë ata aq të lumtur apo të lidhur më parë.