ShowBiz

Beyonce me flokët e gjata dhe trupin seksi, ju çmend (Foto)

Beyonce po vazhdon me fotografitë e saj provokuese në rrjetet sociale, videokilipet dhe prezantimet e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga shfaqë format e saj bombastike trupore dhe gjithashtu flokët e gjata,

Kurse fustani i saj siguronte që pjesët e saj më të bukura të dukeshin./Indeksonline/

the authorE B