ShowBiz

Beyonce iu rikthehet linjave, seksi pranë Jaz Z (Foto)

Beyonce iu është rikthyer linjave të saja seksi, pas lindjes së binjakëve.

Në fotografinë e fundit të publikuar nëpër rrjete sociale, ajo është shfaqur e mahnitshme, përcjell Indeksonline.

Këngëtarja e njohur është shfaqur me fustanin e gjelbert mbi gjunj dhe njërën këmbë të zbuluar.

Kështu ajo pozoi përkrah bashkëshortit të saj Jay Z./Indeksonline/

the authorE B