Aktuale

288 raste të reja dhe 3 viktima nga covid-19 në Shqipëri

288 raste të reja dhe 3 viktima nga covid-19 janë shënuar në 24 orët e fundit.

Ndërkohë janë 51 të shëruar.

Në dy spitalet COVID janë të shtruar 280 pacientë.

Ndërkohë ka arritur në 19445 nr. i të prekurve, prej të cilëve 10705 janë shëruar dhe 480 kanë vdekur.

Top Channel
the authorGazetaKNN