ShowBiz

Bim Bimma do të ‘godet’ me album të ri (FOTO)

Reperi i njohur BimBimma do të vijë së shpejti me një projekt gjigant siç është albumi.
Shumë këngë të reja janë në rend për tu publikuar, ndërsa për këtë projekt, reperi ka mbledhur një numër të madh emrash të njohur të skenës për të sjellë bashkëpunime.

Albumi titullohet “Bima” dhe publikohet më 24 gusht.

Këta janë emrat e njohur që do të jenë pjesë e albumit më të ri të reperit:

DJ Blunt dhe Real 1

Tuna

MC Kresha

Lyrical Son

Elinel

Buta

Keepman

Fajt

Arianit Bellopoja

Arta Jashari

Albulena Jashari

Ilir Orana

Genc

Cyanide. /GazetaExpress/.

the authorE B