ShowBiz

Biondina i bën striptiz futbollistit shqiptar, video publikohet në Instagram (Video)

Jurgen Gjasula, mesfushori shqiptar, ka tronditur Instgramin me një video të publikuar nga Las Vegas
Mesfushori i Greuther Furth, Jurgen Gjasula, ka vendosur t’i kalojë në Las Vegas pushimet verore.

Pas përfundimit të sezonit në Bundesligën e dytë në Gjermani, ai ka shkuar në SHBA ku është duke kaluar momente relaksuese mes miqve dhe femrave.

Diçka të tillë ai e tregon me anë të postimeve në rrjetin social Instagram. Për më shumë shikojeni videon. /Express/

https://vid.me/NqhQ