ShowBiz

Biznesmeni shqiptar “kapet” me Pamela Andersonin

Biznesmeni i njohur, Fatmir Hysenbelliu, e mohoi disa kohë më parë një lidhje të mundshme me Pamela Anderson kur u fotografuan të dy teksa dilnin nga një hotel.Në fakt një foto tjetër është publikur tashmë ku shihen të dy duke u përqafuar dhe përkëdhelur.

Oni ka vendosur kokën tek gjoksi i Pamelës, dhe duket i qetë në krahët e saj.Ndërsa Pamela nga ana tjetër po përqafon vajzën misterioze që qëndron pranë saj.