ShowBiz

Biznesmenia shqiptare i lë të gjithë gojëhapur, merr briskun dhe rruan… fytyrën (Foto)

Producentja Holta Kolaneci ka shokuar me një foto të postuar ne rrjetin social Instagram në të cilën shihet se ka lyer fytyrën me shkumë rroje dhe me një brisk në dorë, duke e kaluar mbi fytyrë.

Në përshkrimin e fotos, producentja dhe biznesmenia ka shkruar “ Qetësohu, do të rritet prap deri për Krishtlindje”.

Nuk dihet nëse ky është një provokim nga anëtarja e jurisë së “Tu si che vales” apo e ka seriozisht këtë veprim.