ShowBiz

Bleona, me dashuri nga ‘Parajsa’ (Foto)

Këngëtarja potente shqiptare duket se ka filluar pushime relaksuese.

Ishulli ‘Barts Island’ është vërtet një parajsë në tokë. Këtë ishull Bleona e frekuenton shpesh për të kaluar pushimet dhe mesa duket është vendi i saj i preferuar. ‘Parajsë’, shkruan këngëtarja në krah të fotos së postuar prej saj në Instagram.