ShowBiz

Bleona, imazhi i ‘Grazzi” (Foto)

Ajo është potente dhe është ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar dhe jo vetëm.

Bëhet fjalë për këngëtaren energjike Bleona Qerreti. Ajo ka parakaluar në tapetin e kuq përkrahë shumë yjeve të njohur botërorë dhe fitoi vëmendjen e shumë revistave të njohura duke u bërë ‘fytyra’ kryesore e kopertinave të tyre për fustanin rrjetë që kishte veshur në American Music Aëards. Së fundmi ajo është bërë imazhi i revistës shqiptare “Grazzi”, duke u shfaqur më seksi se kurrë. Fotoja është postuar nga Bleona në Instagram.

“Ajo ishte e pandalshme, jo sepse nuk pati dështime apo dyshime, por sepse vazhdoi përpara pavarësisht nga ato!!” shkruan këngëtarja përkrah fotos.

bleona1