ShowBiz

Bleona publikon një tjetër fotografi ‘të nxehtë’, transmeton një mesazh provokues gjithashtu (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është bërë e njohur tashmë për imazhet provokuese që lë në Instagram.

Ajo publikon vazhdimisht fotografi ‘të nxehta’, ndërsa së fundmi ka filluar që t’i shoqëroj edhe me disa mbishkrime mjaft provokuese.

Në një fotografi të hedhur së fundmi në Instagram, Bleona shfaqet mjaft seksi në një palë bikini të zeza, në shtrat.

Ndërsa në mbishkrimin e fotografisë shkruan: “Mjaftueshëm e pjekur për t’iu uruar më të mirën për njerëzit me të cilët unë nuk kam marrëdhënie mjaftueshëm e vërtet për ta kuptuar këtë, gjëja më e mirë që kurrë nuk e pata”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, Bleona tri vite më parë i dha fund martesës me Ganiun, dhe prej atëherë nuk është parë më në krahët e një mashkulli. /Telegrafi/

the authorE B