ShowBiz

Bleona zbulon se po vuan nga një sindromë (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra nga artistet shqiptare më të komentuara në mediet rozë.
Ajo shpeshherë bën veprime me të cilat bie në sy nga të gjithë dhe bëhet person shumë i përfolur, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka habitur të gjithë me një postim që bëri në profilin e saj në Instagram, ku tregoi se po ‘vuan’ nga një sindromë.

“Vuaj nga #sindroma e një mungese të madhe frike nga ecja përpara …

#nukështëproblemiim” shkruan Bleona në Instagram, sipër një fotoje të saj.