ShowBiz

Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e lidhjes së tyre

Çifti festojnë gjashtë vjetorin e lidhjes.

Ishte Blero ai i cili publikoi një fotografi në Instagram bashkë me Afronën, shkruan lajmi.net.

“Urime 6 vjetori babylove”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë këngëtari.

Ndryshe, Blero dhe Afrona janë martuar në vitin 2019 në një ceremoni me familjarë dhe miq të ngushtë.

Rikujtojmë se, martesa e Bleros me Afronën është e dyta pas asaj me aktoren Teuta Krasniqi me të cilën kanë edhe një vajzë me emrin Tara./Lajmi.net/