ShowBiz

Blero pranë fotos me Tarën: Kush ka çikë, botën ka

Blero i ka thënë dy fjalë pranë fotos me vajzën e tij Tarën.

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona ditë më parë e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

E pranishme në dasmë ka qenë edhe vajza e këngëtarit me të cilën sigurisht se edhe ka shkrepur disa fotografi.

Një prej tyre Blero e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram pranë të cilës i ka shkruar disa fjalë dedikim për Tarën.

“Kush ka çikë botën ka”, ka shkruar ai ku shihet duke e puthur vajzën./Lajmi.net/

View this post on Instagram

kush ka cike boten ka ❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on