ShowBiz

Blerona me bikini në pishinë, shikoni si duket ajo (Foto)

Blerona Zeqiri është një nga moderatoret tona më të komentuara.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, shkruan arbresh.info

Para pak minutave ajo ka postuar një fotografi ku shihet me bikini në plazh.

Blerona shpesh herë është komentuar për trupin e saj, por që në një intervistë ajo ka thënë që nuk i lënë fare përshtypje komentet dhe se ndihet shumë mirë me trupin e saj./Arbresh.info