ShowBiz

Blerona kaplohet nga kilogramët

Moderatorja Blerona Zeqiri është ndër emrat më të lakuar të shoubizit dhe jo për ndonjë gjë të madhe, thjeshtë për ca kilogramë më shumë

Publiku e komentuesit janë bërë si peshore për Bleronen, pasi ja numërojnë gramët e kilogramët. Vetë moderatores nuk është se po ja ndjen shumë.

Ajo po shkon në palestër, po bënë jetë aktive dhe sigurisht që nuk mund të dalë jashtë lëkurës vetëm e vetëm për qejfin e disave që i pëlqejnë thataniket, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Blerona është kapluar edhe nga leshi, më saktë një pallto leshi, që megjithatë po i rri bukur.

Kështu po duket Blerona..

the authorE B