ShowBiz

“Bow Down”, 10 milionë klikime për 15 ditë (Video)

Kënga e fundit e Noizyt dhe Encës, “Bow Down”, ka arritur në shifrën prej 10 milionë klikimeve në YouTube.

Kjo këngë suksesin e madh e arriti për vetëm 15 ditë që prej lansimit.

Enca dhe Noizy janë kujdesur për tekstin dhe muzikën e një prej hiteve të verës.

the authorSamir Dalipi