Sport

Buffon i emocionuar shkruan për largimin e Tottit nga Roma

Edhe Gianluigi Buffon ka thënë fjalët e tij për largimin e Francesco Tottit nga Roma.

Buffon ka përmendur sukseset që i kanë arritur të bashku me Tottin, ballafaqimet dhe lotët.

“Ne u rritëm së bashku”, nis shkrimi i Buffonit në Istagram.

“Ne u ballafaquam me njëri-tjetrin si rival, ne kemi festuar dhe kemi qarë së bashku”.

“Paç një jetë të mirë Francesco”./Lajmi.net/