ShowBiz

Bukuroshe që fëmijë, ja cili Miss shqiptar është kjo voglushe (Foto)

Njëra ndër femrat më të bukura shqiptare është rikthyer pas në kohë duke publikuar fotografi të vjetra.

Bëhet fjalë për Agnesa Vuthaj, femrën shqiptare që mori titullin e më të bukurës në Kosovë dhe Shqipëri, duke përfaqësuar vendin denjësisht në gara ndërkombëtare, shkruan GazetaExpress.

Sipas një fotografie kur bukuroshja ishte në moshën 13 vjeçare, vërehet se ajo
ka mahnitur me bukurinë e saj që e vogël.

agnesa-vuthaj1