Fun

Burri bën shaka se ka HIV, nuk do të besoni si i hakmerret gruaja (Video)

Një reagim i papritur, ekstrem, i ardhur si pasojë e një deklaratë që e la pa fjalë, u përmbyll me një traumë në kokë dhe me vertebra me fraktura.

Është kjo hakmarrja e 44- vjeçares amerikane Misty Lee Wilke, nga Phoenix në Arizona, ndaj të fejuarit të saj, pasi ai i tha shumë kohë pas lidhjes së tyre se ishte i prekur nga Hiv-Aids.

Misty, siç shkruan noa.al, 29 prillin e kaluar vendosi të përplasë me makinë partnerin e saj, pasi ai i pohoi në debat e sipër se ishte me Hiv, madje i kishte qeshur në fytyrë teksa i kishte rrëfyer gjithçka.

Pas debatit, e gjithë skena, ku shihet qartësisht momenti i përplasjes me makinë nga gruaja teksa ai lëviz me biçikletë, është fiksuar nga kamerat e ambienteve përreth. Misty Lee Wilke është arrestuar nga policia, ndërsa akuzohet për tentativë vrasje.