Aktuale

Burri rrah gruan e bënë për spital

Arrestohet një person pasi rrah gruan e tij

Dje në Prishtinë një person ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe me këtë rast është arrestuar, thuhet sipas raportit të Policisë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe me këtë rast ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërkaq bashkëshorti, dërgohet në mbajtje.