ShowBiz

Butrint Imeri thotë se është koha për një ‘bombë’

Butrint Imeri shumë shpejt me këngë të re.

Butrint Imeri ka njoftuar se brenda një kohe të shkurtër do sjell njëtjetër projekt muzikor, të cilin e paralajmëroi me anë të një postimi, shkruan lajmi.net.

Ai në një foto të ndarë në një postim në rrjetin social Instagram, thotë ‘Koha për një bombë’.

Kujtojmë se para një muaji, Butrinti kishte publikuar video-projektin ‘Si përpara’, dhe për këtë afat kohor ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube.

the authorGazetaKNN