ShowBiz

Capital T e bën publike bisedën me Xherdan Shaqirin

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka ishin triumfuesit e lojës së madhe Serbi-Zvicër.
I fundit është edhe reperi Capital T i cili siç duket ka raporte mjaft të mira me futbollistin nga Gjilani, Xherdan Shaqiri, shkruan lajmi net.

Në një fotografi të tyre gjatë bisedës në një nga rrjetet sociale, Capital T thotë fjalë të mëdha për futbollistin.

“Bisha që terrorizoj serborust”, është mbishkrimi sipër imazhit.