ShowBiz

Capital T paralajmëron këngën “100”

Për këngëtarin Trim Ademi i njohur si Capital T, muzika është gjëja më e rëndësishme për të.

Pas hitit “Lejla” që ishte në bashkëpunim me këngëtaren Elvana Gjata dhe reperin 2po2, Capital T do të vijë edhe më një këngë tjetër.

Këtë e ka treguar vetë këngëtari nga një foto ku këngën e ka emëruar “100” dhe do të publikohet më 1 dhjetorë të këtij viti, njofton KosovaPress.