ShowBiz

Çfarë po feston sot Blero? (Foto)

Sot është një ditë shumë e rëndësishme për këngëtarin e njohur Blero.
Kjo pasi që sot feston ditëlindjen vëllai i tij Burimi.

Këtë e ka bëtë të ditur Blero përmes një fotografie që ai ka postuar në profilin e tij në instagram, ku shihet së bashku me Burimin.

Blero ka uruar ditëlindjen vëllait të tij duke i uruar të ketë shëndet e lumturi në jetë.

“Urime ditëlindjen vëllai më i mirë në botë. Urime data jote vella i dashtun, uroj ta kesh shendetin dhe lumturin . I befsh 100 vllacko @burim.muharremi”, kishte shkruar Blero.