ShowBiz

Çfarë po ndodhë para hotelit ku po qëndron Rita Ora?!

Pak çaste më parë Rita Ora ka mbërritur në hotelin ku dhe do të qëndrojë, shkruan GazetaBlic.

Që nga mëngjesi është vërejtur një numër i konsiderueshëm i njerëzve që mezi po presin ta shohin performancën e yllit të muzkës, Rita Orës e cila do të këndojë disa nga këngët e saj në ora 22:00.

Edhe pse shumë njerëz janë mbledhur në sheshet e Prishtinës dhe numri i madh i policëve shihet kudo, por ajo çfarë bie në sy janë dy autoambulanca para hotelit ku ajo po qëndron.

Mesa duket, organizatorët janë përkujdesur që gjithçka të shkoj në mënyrë të përsosur, ku këtë e tregon më së miri siguria e madhe para hotelit. /GazetaBlic