Sport

Çfarë shkruante në letrën që mori Ronaldo?

Letra që i shkroi trajneri i Portugalisë u komentuar shumë në rrjetet sociale pasi ishin duke humbur me rezultat 2:1.
Hungaria dhe Portugalia dhuruan spektakël në përballjen e sotëm që përfundoi me rezultat 3:3.

Cristiano Ronaldo u shpall lojtari i ndeshjes me dy golëshin e tij që i siguroi portugezëve kualifikimin në raundin tjetër të Kampionatin Evropian.

Por letra që i shkroi trajneri i Portugalisë u komentuar shumë në rrjetet sociale pasi ishin duke humbur me rezultat 2:1.

Në letrën që trajneri portugez i dha Ronaldos shkruhej: Islanda është më e mirë se ju.