ShowBiz

Chloe se harron zanatin e vjeter, prapë provokon me video selfie (Foto)

Chloe Khan ka realizuar një video disa sekondëshe për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Khan e cila këto forma trupore i ka arritur falë ndërjyrjeve të shumta kirurgjike, nuk di të ndalet së ekspozuari, shkruan Indeksonline.

Padyshim që ajo duket një ‘bombë’ e vërtetë, dhe ndjekësit e saj e kan komplimentuar për dukjen e saj./Indeksonline/

the authorE B