ShowBiz

Cili këngëtar i njohur e komplimentoj Dafina Zeqirin për klipin (Foto)

Sot i është bashkangjitur këngës së re të Dafina Zeqirit edhe klipi i cili duket se po pëlqehet shumë.

Pëlqimet dhe shpërndarjet nuk janë ndalur që nga publikimi jo vetëm nga fansat e Dafinës por edhe koleget, shkruan Indeksonline.

Atë e ka uruar edhe kolegu i saj Ermal Fejzullahu, përmes një postimi të bërë në rrjetin e tij social “Instagram”. Ermali e ka komplimentuar për punën e bërë Dafinën në këngën “Told Ya”.

Shikoni postimin e plotë./Indeksonline/

the authorE B