Sport

Conte kërkon përforcime

Sipas disa raportimeve thuhet se Chelsea mund të bëj gjashtë transferime gjatë kësaj vere, transmeton zeri.info

Antonio Conte dëshiron që ta përforcoj edhe më shumë ekipin e tij, për t’u kthyer fuqishëm në arenën evropiane.

Treshja e Southamptonit, Virgil Van Dijk, Cedric Soares dhe Ryan Bertrand, sulmuesi i Evertonit, Romelu Lukaku, mesfushori i Monacos, Tiemou Bakayoko dhe Alexis Sanchez janë disa nga emrat në listën e dëshirave të Contes../Zëri