ShowBiz

Cozman ende në polici, pret vendimin e prokurorit

Reperi i njohur Cozman po mbahet ende në stacionin policor për shkak të përleshjes së tij me reperin Noizy, pas të shtënave me armë.

Djali i axhës së tij, këngëtari Agon Abdullahu i njohur si Noga ka treguar për Telegrafin se Cozman po mbahet ende  brenda Stacionit të Policisë, dhe se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Ai ka treguar se reperi Cozman është vetëm në pritje të vendimit të prokurorit.

Noga po ashtu ka thënë se Cozman është mirë dhe se nuk ka lëndime në trup.

the authorSamir Dalipi