ShowBiz

Dafina pa make-up, e përkushtuar në kuzhinë (Foto)

Dafina Zeqiri kohët e fundit po kalon një pjesë të kohës në kuzhinë.Ajo po rezulton të jetë një grua e zonja edhe në këtë aspekt, shkruan Indeksonline.

Së fundmi është shfaqur sërish, e thjeshtë pa make- up dhe e përkushtuar në ushqim.Madje Daffy nuk ka hezituar të publikojë edhe video teksa shihet që ka përgatitur një ushqim të shijshëm.