AktualeShowBiz

Dafina Zeqiri prish miqësinë me Era Istrefin

Dafina Zeqiri si duket nuk i ka punët mirë me koleget e saj, dhe shpeshherë këto pakënaqësi e inate vërehen qartë.

Së fundmi Dafina ka vendosur ‘’t’i ndajë rrugët’’ me Era Istrefin.

Kjo është vërejtur nga ndjekësit e këngëtareve, pasi Dafina i ka bërë unfolloë këngëtares.

Para pak ditësh kjo ‘’armiqësi’’ u vërejt përmes disa postimeve, ku thuhej se Era kishte kopjuar Dafinën me disa vathë.

E nuk pati munguar as reagimi nga Dafina, që përmes kunjave shprehu mendimin e saj.

Përveç vathëve, këngëtaret u shfaqën në një veshje pothuajse krejtësisht të njëjtë.