ShowBiz

Dafina Zeqiri vazhdon… Gjoksin “ashiqare” e tregon

Dafina Zeqiri është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe në formë.

Ajo së fundi është parë teksa ka ekspozuar gjoksin e saj bombastik nën xhaketën e zezë, transmeton Indeksonline

Bukuroshja shqiptare këto imazhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga adhuruesit e saj.