ShowBiz

Dakota Johnson largon të gjitha fotot nga Instagrami (Foto)

Pak ditë më parë, Dakota Johnson ka vendosur të fshijë pothuajse të gjitha fotografitë nga llogaria e saj në Instagram me mbi 1.3 milion ndjekës.

Ajo la vetëm një postim në këtë rrjet – fotografinë e saj të realizuar për kopertinën e magazinës “Another”.

Me sa duket, Dakota po ndjek gjurmët e yllit të “Fifty Shades”, Jamie Dornan i cili një muaj më parë fshiu dy llogaritë e tij, Twitter dhe Instagram.