Tech

Dalin pamjet e para: Kështu do duket iPhone 12 Pro

Një postim i ri zbulon se si do të duket në të vërtetë iPhone 12 Pro.

Një video e pjesës së shasisë së telefonit, e postuar në Twitter, jep një vështrim i parë i celularit të mençur, shkruan The Independent, transmeton lajmi.net.

 

Kompania po zhvillon një ngjarje të madhe virtuale këtë javë, por pritet që të përqendrohet në Apple Watch dhe produkte të tjera.

the authorSamir Dalipi