ShowBiz

Dasmë në familjen Berisha, Armina dhe Shkëlzeni fillojnë përgatitjet (Foto)

Ata janë një nga çiftet e dashuruar më të përfolur në media.

Blogerja Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit të vendit Shkëlzen Berisha kanë pohuar se janë duke bashkëjetuar por nuk kanë përcaktuar një datë martese.

Armina ka pohuar se ka marrë unazën e fejesës e cila është shumë e veçantë dhe nuk preferon ta mbajë gjatë gjithë kohës vetëm me raste shumë të veçanta.

Por këtë herë Armina ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj në Insta Story. Ajo ka publikuar dorën e saj të majtë tek e cila mban një unazë në formë rrethi martese.

Të jenë duke bërë përgatitjet e dasmës dhe e kanë mbajtur kaq shumë sekret.

the authorE B