ShowBiz

David ‘topless’, Victoria Beckham në bikini marrin poza pran një veture (Foto)

David Beckham flirton me një bukuroshe 13 vjet më të re se Victoria.

Kështu së paku raportuan mediat britanike, të cilat pohuan se ish-futbollisti ka kaluar një natë të zjarrtë me Lady Mary Charents.

Por, duket se edhe njëherë si në të kaluarën, këto shkrime do të mbeten vetëm në suaza të thashethemeve dhe nuk ka asgjë të vërtetë.

Madje, çifti i martuar 18 vjet më parë po “bëjnë të shurdhin” dhe po vazhdojnë me projekte të reja të modës.

Në fakt, aktorja dhe modelja Cara Delevingne ka publikuar një imazh të nxehtë të dyshes pranë një veture.

David shihet i veshur vetëm në xhins ndërsa ish-këngëtarja e bendit “Spice Girls”, Victoria shihet në bikini të zi.

Ndryshe, çiftin do ta shohim edhe në projekte të reja të modës, ndërsa nuk është hera e parë që po i shohim në poza të nxehta. /Telegrafi/

#regram @wmag ??????? @davidbeckham @victoriabeckham #couplecrushing

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

the authorE B