Aktuale

I dehur fyen policët, arrestohet

Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i dehur ka fyer zyrtarët e Policisë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Pandeli Sotiri”, ndërsa sipas Policisë i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit dhe me sjellje arrogante ka fyer zyrtarët policorë.

Të dyshuarit i është ofruar trajtim mjekësor dhe me vendim të prokurorit është dërguar në gjykatë në procedurë të shpejtë./KosovaPress/