ShowBiz

Demi Rose duket joshëse teksa spekulohet për lidhje të re

Në muajin dhjetor një ndër aktoret më të famshme dhe seksi, Demi Rose, bëri publike lidhjen e saj më të re të dashurisë me Chris Martin.
Por, pavarësisht kësaj, mbrëmjen e së shtunës Demi është fotografuar në krah të një mashkulli tjetër, identiteti i së cilit ende nuk është mësuar.

Në fotot e publikuara Demi shfaqet tepër seksi, me një fustan ngjyrë ari dhe me dekoltenë e hapur, i cili i ka nxjerrë në pah format e saj perfekte.Demi Rose me të drejtë konsiderohet prej femrave më seksi në botë, transmeton TCH.

Ajo është 22 vjeçare nga Britania e Madhe dhe njihet për linjat e asj trupore.Që nga ndarja prej Gëyneth Paltroë, Chris Martin po shijon romancën me yllin e modelimit.