ShowBiz

Demi-Rose nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

Ajo nuk ka asnjëherë frikë që ta paraqes figurën e saj të bukur.

Modelja britanike Demi-Rose ishte në një festë për nder të Sixty6 magazine në Londër.

Ajo kishte veshur një fustan të ngushtë ngjyrë të kaltër, duke marrë të gjithë vëmendjen.

Nota të mira nga mediat britanike kanë marrë edhe Bianca Gascoigne dhe Lauren Goodger.

Provokuese ishte edhe Megan Barton Hanson. /Telegrafi/

the authorE B