ShowBiz

Deputetja shqiptare tërheq vëmendje me dukjen e saj (Foto)

Me rastin e takimit të shtatë të Këshillit Kombëtar të Integrimit në Shqipëri, kryetarja e këtij Këshilli, Majlinda Bregu, ka shkëlqyer me dukjen e saj.

Me veshje moderne dhe linja të mira, nuk do të ishte e tepërt të thuaj se deputetja demokrate është një grua vërtet atraktive.

Shikoni dukjen e saj në fotografitë e mëposhtme.

maj1maj2maj3maj5