Aktuale

Dhunohet një femër në Pejë

Një rast i dhunës seksuale ka ndodhur dje në Pejë. Mashkulli (ashkali) ka dhunuar një femër egjiptiane.
Përmes raportit të sotëm policor bëhet e ditur se pas intervistimit dhunuesi është liruar.

Njoftimi i plotë:

Pejë 01.07.2018-23:00. Me 02.07.2018 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Ashkali, pasi që i njëjti ka dhunuar seksualisht viktimën femër K/Egjiptiane. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar.

the authorE B