ShowBiz

Dhurata, kaq sensuale

Dhurata Dorën e kemi parë shpesh nëpër media me foto të ndryshme

Por foto e saj e fundit është më ndryshe sikurse fotot e tjera pasi që Dhurata është shumë sensuale.

“Calm” (Qetësi) ka shkruar Dhurata derisa është duke i kaluar pushimet pas angazhimeve të saj të mëdha si këngëtare gjatë verës.

Dhurata ka disa ditë që ka shkuar në pushime por që nuk ka treguar se në cilin vend është.

Një ndër këngët më të mira të kësaj vere e Dhuratës ka qenë ajo me Lumin B, “Simpatia”, që ishte një ripërpunim i një këngë të viteve ’90 të Memli Krasniqit dhe Edona Llalloshit.

Kënga u bë hit i padiskutueshëm. /GazetaExpress/

the authorSamir Dalipi