ShowBiz

Diellza Kolgeci feston ditëlindjen, partneri i bën urim të veçantë

Diellza Kolgeci sot feston ditëlindjen.

Diellza Kolgeci me këtë datë feston ditëlindjen dhe pranoi urime të shumta nga familjarë e miq, shkruan lajmi.net.

Një urim të veçantë, asaj ia bëri partneri i saj, Fisnik Rugova, i cili e uroi atë përmes një fotografie në Instagram.

“Urime ditëlindja dashuria e jetës time. Une dhe Helena te duam pafund qofshim gjithmone te lumtur bashke”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/