Aktuale

Digjen tri vetura në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në parkingun nëntokësor të objektit banesor në rrethana të panjohura nga zjarri janë përfshirë tri vetura civile me targa vendore.

Njësit përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalur në vend-ngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/